UA-60134469-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
Pola oznaczone * są wymagane.

Pierwszy raz z techniką decoupage spotkałem się pięć lat temu, dzięki nauczycielce mojego niepełnosprawnego syna. Obserwując jak można zmienić praktycznie każdą rzecz, postanowiłem spróbować i tak rozpoczęła się ta zabawa.
Po jakimś czasie okazało się że moje produkty spodobały się nie tylko wśród znajomych. Skłoniło mnie to do otworzenia działalności gospodarczej, która pozwala mi dotrzeć z moim hobby do szerszego grona odbiorców.

Do ostatecznej techniki w jakiej teraz pracuję doszedłem metodą prób i błędów. Kosztowało mnie to dużo pracy, ale dawało również sporo zabawy i radości.
Można mnie spotkać w Mysłowicach i okolicy, wtedy też dotknąć i zobaczyć moje wyroby na żywo. Udział w jarmarkach i odpustach pozwala mi nie tylko na poznanie potrzeb rynku, ale również utwierdza mnie w przekonaniu, że moja praca trafia w gusta wielu osób.

Po za sprzedażą gotowych produktów zaprojektowanych przeze mnie, zajmuję się także wykonywaniem rzeczy na indywidualne zamówienie. Mogę ozdabiać praktycznie każdym wzorem, zdjęciami, logo firmy. Pracuję na materiałach własnych, ale również na przedmiotach powierzonych do ozdobienia.
To co wyróżnia mnie na rynku to niska cena w połączeniu z dobrą jakością.

Zamówienia oraz pytania związane z chęcią nabycia moich produktów proszę przesyłać na adres hoczek@op.pl lub za pomocą formularza kontaktowego .
Bardzo przepraszam, ale z powodu braku czasu nie udzielam informacji nie związanych ze sprzedażą.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?